"PAJĄCZEK KĘDZIOREK. POBAWMY SIĘ W SZKOŁĘ", Diana Amft, Wydawnictwo Debit


Tytuł: "Pajączek Kędziorek. Pobawmy się w szkołę"
Autor: Diana Amft
Ilustracje: Martina Matos
Tłumaczenie: Agata Janiszewska
Wydawnictwo: Debit
Oprawa: twarda
Liczba stron: 32
 
Czy znacie sympatycznego małego pajączka, Kędziorka? Nie? To już Wam go przedstawiam! Kedziorek, to bohater wyjątkowej serii napisanej przez Dianę Amft, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Debit. My znamy pajączka bardzo dobrze. Do tej pory, ukazały się cztery tytuły z przygodami Kędziorka. Pisałam już o nich na blogu:
 Dzisiaj chcemy pokazać Wam najnowszą, już piątą część. Jej tytuł brzmi "Pajączek Kędziorek. Pobawmy się w szkołę" (dostępna TU). Jak sama nazwa wskazuje, nasz bohater niebawem stanie się uczniem i bardzo to przeżywa. Zastanawia się, jak będzie w szkole i czego będzie się w niej uczył. Aby się do tego przygotować, postanawia pobawić się w szkołę, a do zabawy zaprasza młodszego braciszka, Maniusia. Razem wyruszają w drogę, gdzie wraz z przyjaciółmi (Apsikiem, wujkiem Długonogim, Pakerkiem, ciocią Leokadią, Pablem, babcią Apolonią oraz Bellą), poznają szkolne przedmioty. Jakie one będą? Czego nauczą pajączki? Czy nauka może być przyjemna? No i czy poza nauką Kędziorek znajdzie czas na zabawę? Zachęcam do lektury!
Bardzo się cieszę, że udało nam się skompletować kolejne części przygód przesympatycznego pajączka. Jest to jeden z naszych ulubionych bohaterów książek dla dzieci. Każda książeczka, porusza problem czy zagadnienie, z którym często do czynienia mają nasze pociechy. Dzięki temu, łatwo im się utożsamiać z bohaterem. To powoduje, że mali czytelnicy od razu obdarzą książkowe pajączki sympatią. Warto również wspomnieć o pięknych ilustracjach, wykonanych przez Martinę Matos. Na ich widok nie można się nie uśmiechnąć. Wspaniale komponują się z tekstem, są jego ozdobą. Jeśli Wasze pociechy jeszcze nie znają przygód rezolutnego Kędziorka, polecam koniecznie nadrobić zaległości. Przyjemna i ciepła lektura oraz satysfakcja z obrazków, gwarantowana! U nas przygody Kędziorka sprawdzają się jako czytanka przed snem. Mój przedszkolak jest z książeczek zadowolony i bardzo często zdarza się nam do nich wracać. Wam również je polecam. 😀


Komentarze

 1. Książka wygląda ciekawie. Ma prześliczną oprawę graficzną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolorowe obrazki zawsze ciekawią dzieci i zachęcają do zabawy i czytania

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda naprawdę dobrze. U nas narazie poziom Pucia :) ale dobrze znać takie tytuły na przyszłość

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna książeczka😉 My też z synkiem takie lubimy i najwięcej czasu przy nich spędzamy😉

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa propozycja! Myślę że.moj smyk byłby zachwycony

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna propozycja dla maluszków, sprezentuje chyba bratanicy 🤔

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się. A grafika? Przepiękna!

  OdpowiedzUsuń
 8. Może w ten sposób odczarujemy pająki!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jako początkująca blogerka zapraszam do mnie https://uwielbiamytestowanie.blogspot.com/. Pierwsza recenzja właśnie się odbyła. Jakiego produktu? Sama zobacz... Pozdrawiam serdecznie! Wkrótce pierwszy konkurs:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ta książka musi być świetną lekturą na odczarowanie pająków, których ja sama się boję ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. O MÓJ BOŻE!!! Jestem taka dumna i… O mój Boże!!! Jestem tak dumna i szczęśliwa, że mogę tu dzielić się twoją pracą dr. Osunbor Po prostu nie mogę w to uwierzyć, teraz mój były mąż naprawdę wrócił do mnie na kolanach, prezentując rubinową różę, aby błagać mnie, bym go wzięła z powrotem, a on żałował i żałował, że mnie opuścił i sprawił mi ból po rozwodzie, który miało miejsce w zeszłym roku. I cały ten cud wydarzył się w ciągu 48 godzin od skontaktowania się z Wielką Miłością Psychic dr Osunborem. Jestem dziś najszczęśliwszą kobietą na całym świecie. Doktorze Osunbor, naprawdę to zrobiłeś..Tak..To cud i wieczna przyjemność i radość dla mnie i mojej rodziny dzisiaj..Teraz jestem taka szczęśliwa i nie wiem jak bardzo mam wyrazić wdzięczność i uznanie dla Pana. Obiecałem ludziom o tobie. To ja to robię. I do całego świata, skontaktuj się z nim, jeśli potrzebujesz pilnej pomocy teraz, ponieważ jest gwarantowane, że on ci pomoże. skontaktuj się z nim za pośrednictwem poczty dr.osunbor23@gmail.com lub SMS-a, zadzwoń lub bezpośrednio na Whatsapp +393663677754

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz