Akademia Mądrego Dziecka (A to ciekawe!) : Ja i moja mama oraz Czy to jest moje?

 Akademia Mądrego Dziecka to jedna z naszych ulubionych serii książeczek dla dzieci. 💖 Mamy już sporo tytułów, a dziś chcę pokazać Wam nasze najnowsze zdobycze.


A to ciekawe! to kartonowe książeczki z otworami. Na okładce jest on największy. Zmniejszają się one na każdej kolejnej stronie, co daje naprawdę ciekawy efekt, a maluchom dostarczają wrażeń sensorycznych. To książeczki z pięknymi, kolorowymi ilustracjami. 😍 Każda książeczka to wesoły wierszyk, który szybko wpada w ucho i podoba się maluchom. Książeczki idealne do wspólnego czytania, podziwiania obrazków, szukania w nich ciekawych elementów, a przede wszystkim pomocne przy poznawaniu otaczającego świata.

Ja i moja mama

 


Książeczka ta opowiada o miłości między mamą, a dzieckiem misiów koali. Jak razem spędzają czas?

 

Bardzo ciepła, rymowana historia z uroczymi ilustracjami. Doskonała propozycja na Dzień Matki.

 

Czy to jest moje?

 


to książeczka o codziennych czynnościach dzieci. Dzięki niej, możemy wprowadzić w domu poranną rutynę. To bardzo pomocne szczególnie, kiedy szykujemy dzieci do żłobka lub przedszkola. Pomaga w codziennej organizacji.  Ilustracje przedstawiają również rzeczy, które maluch może dobrze znać.
 
Książeczki z serii są bardzo wytrzymałe, mają piękne ilustracje. Wierszyki Zbigniewa Dmitroca są przyjemne i przystępne w odbiorze, wydrukowano je śliczną czcionką.  Zainteresują nie tylko maluszki, ale też młodsze przedszkolaki. Świetne do podróży, czy czytania do poduszki.

 


 
My mamy całą półkę książeczek z tej serii. Są one z nami "od pierwszego dziecka" i wcale nie tracą na zainteresowaniu chłopców. 

 


To takie książeczki, które bawią i uczą, a przy okazji cieszą oczy. Idealna propozycja dla najmłodszych. Polecamy je serdecznie. 

 

 

Za egzemplarze dziękujemy Wydawnictwu Harper Kids.

Komentarze

Prześlij komentarz