ALBUMY DLA PUPILI, WYDAWNICTWO WILGA

Kto z Was ma w domu kota lub psa? My mamy kotkę, która wabi się Łatka. Kocham zwierzęta. W moim rodzinnym domu zawsze mieliśmy kota albo psa. Zostały mi po nich pamiątki w postaci zdjęć. Nie wyobrażam sobie bez nich domu. Łatka jest z nami od blisko trzech lat. Zdążyliśmy już przez ten czas zrobić jej wiele zdjęć. Fajnie byłoby je gdzieś wszystkie zebrać. Cześć mam wywołanych, inne czekają na swoją kolej na dysku lub w telefonie.

"Album mojego kotka"
 Wydawnictwo Wilga zaskoczyła nas po raz kolejny. Tym razem pojawiły się albumy dla kochanych pupili. Jeśli macie więc w domu kotka lub psa to myślę, że pozycję te z pewnością Was zainteresują. Oba albumy mają prześliczną, usztywnioną oprawę z gąbką i gumką, z uroczą szatą graficzną. Wnętrze również prezentuje się bardzo ładnie, a projekt i rozkład stron, wygląda bardzo podobnie. Nas w szczególności interesuje fioletowy album dla kota, ale ten drugi, dla pieska, jest równie śliczny.
 Albumy mają książkową formę.  Składają się one z 48 stron. W środku mamy śliczną, kolorową grafikę i miłe dla oka obrazki, które są ciekawą ozdobą. W albumach znalazły się miejsca na zdjęcia pupili, które można wkleić w ozdobne rameczki w różnych wielkościach.  W albumach znalazły się także teksty oraz miejsca do własnoręcznego uzupełnienia: dane psa/kota, dane właściciela, pierwsze spotkanie, pierwszy posiłek, pierwsza wizyta u weterynarza, jego ulubione miejsce w domu, urodziny, fotorelacja, itp. Przyznam, że my nie celebrujemy kocich urodzin, jednak wiem, że są właściciele, którzy swoich pupili traktują, jak własne dziecko. 😊 

"Album mojego pieska"
Dla nich uzupełnienie tego typu albumu będzie wspaniałą frajdą. Jeśli wśród bliskich i znajomych macie kogoś, kto posiada kotka lub psa, takie albumy będą dla nich z pewnością niecodziennym prezentem. 


A może Wy założycie swoim pupilom taki albumik? 😉🐱🐶 Polecam! 

Za egzemplarze dziękuję 
Wydawnictwu Wilga

Komentarze

 1. Warto zakładać takie albumy. To piękna pamiątka na lata.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sympatyczne propozycje na nieco inne spotkanie z książką, wkręcanie w tworzenie pięknej pamiątki o naszych pupilach. Za jakiś czas z przyjemnością dzieci sięgnąć mogą do takich pamiątek. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne albumy. Niedługo będziemy mieć pieska i koniecznie muszę zapisać sobie tą pozycję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwierzątek nie mam, dzieci też nie, ale taki album dla najmłodszych to naprawdę świetna sprawa :)

  Pozdrawiam,
  Karolina z TAMczytam

  OdpowiedzUsuń
 5. Wędrówki po kuchni10 maja 2020 18:25

  Piękny album. Uzupełnianie go to taka frajda :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie słodziaki ma tych okładkach

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny pomysł, ja mam tyle zdjęć swojego kociaka, że potrzebowałabym ze trzy takie :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Już wyrosły moje dzieciaki z takich książeczek.

  OdpowiedzUsuń
 9. w sam raz dla mnie, akurat pojawiły się u mnie dwa małe kociaki :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz