KSIĄŻKA NA ŚWIĘTA: "EMI I TAJNY KLUB SUPERDZIEWCZYN. POLARNA WYPRAWA", WYDAWNICTWO WILGA  Dzisiaj propozycja książkowa dla dziewczynek. Seria "EMI" od Wydawnictwa Wilga, autorstwa Agnieszki Mielech, jest dobrze znana, choć muszę przyznać, że w domu mamy tylko jeden tytuł: "Szkolnik Superdziewczyn". 

 Jest to seria opowiadająca przygody dziewczynki, Stanisławy Emilii Gacek, zwanej przez wszystkich Emi oraz jej przyjaciółek (Flory Faustyny i Anielki), z którymi tworzy Tajny Klub Superdziewczyn. Od niedawna dołączył do nich kolega, Franek i od tej pory Klub zmienił swoją nazwę na Tajny Klub Superdziewczyn i Jednego Superchłopaka. 

 Najnowszy tytuł jest bardzo zimowy.❄️❄️❄️ Idealnie nadaje się na zimowe wieczory oraz zbliżający się świąteczny czas, dlatego warto mieć go na uwadze. 

 Tym razem grupa przyjaciół nie będzie mogła spędzić Gwiazdki razem, dlatego Emi, wraz z członkami Tajnego Klubu zastanawia się nad tym, jak wypełnić czas wolny w przerwie zimowej. 

  Na początku perspektywy nie są obiecujące, jednak szybko pojawia się ciekawa alternatywa. Czy tajny Klub Superdziewczyn i Jednego Superchłopaka wybierze spędzenie czasu wolnego w mieście? A może wszyscy skuszą się na wyjazd w góry? Istnieje bowiem możliwość dołączenia do zagadkowej Polarnej Wyprawy, gdzie jeździ się na nartach i spędza czas z psami husky. Wspaniale, prawda?

 Czy grupa przyjaciół stanie się jej częścią? Byłoby wspaniale, bo atrakcji zimowych jest cała masa. Mogą one dostarczyć naszym bohaterom wiele niesamowitych przeżyć i być gwarantem doskonałej zabawy. Jak i gdzie najlepsi przyjaciele spędza zimową przerwę? Zachęcam do lektury, warto się o tym przekonać. 😊


 Świetna książka, którą czytało się szybko i przyjemnie. Dla mnie była to podróż w czasie, kiedy to z moimi koleżankami miałyśmy własne sekrety i zwariowane pomysły na  spędzanie czasu wolnego. Szczególnie w okresie ferii, wakacji, czy zimowej przerwy świątecznej. To były wspaniałe czasy, na wspomnienie których robię się bardzo sentymentalna...😁 

 Lektura napisana jest lekkim językiem, dzięki czemu czytanie nie nuży, tylko dostarcza przyjemnej rozrywki czytelniczej. Lubię takie książki, w których coś się dzieje i nie ma miejsca na nudę. Bohaterowie są pogodni, z głową pełną pomysłów. Po przeczytaniu tej książki wiem, że warto sięgnąć po całą serię, do czego bardzo zachęcam. Czytelnik przekona się, jak wielka jest siła przyjaźni, ile razem można zdziałać, jak wspaniałe spędzać czas z przyjaciółmi bez elektroniki. W dzisiejszych czasach to niemal wyczyn! Dodatkowo lekturze towarzyszą przyjemne dla oka czarno-białe ilustracje Magdaleny Babińskiej


Polecam książkę bardzo serdecznie. 😊 Książka jest dostępna TUTAJ

"Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Polarna Wyprawa"
Autor: Agnieszka Mielech
Wydawnictwo: Wilga
Oprawa: miękka 
Strony: 176

Komentarze

 1. Tej akurat nie mamy, ale mamy te sprzed roku.
  W każdym razie wygląda na to, że jest bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też miałyśmy z koleżankami swoje szyfry i zabawy :) Ciekawa książka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdybym znowu była nastolatką, przygody bohaterek na pewno przypadłyby mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna książka dla dziewczynek. ;) Każda dziewczynka powinna mieć taki klub z przyjaciółkami. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. widziałam już gdzieś tę serię, ale nie przyjrzałam się jej dokładnie, teraz widzę że warto, bo na pewno spodobałaby się mojej córce :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się to podoba. Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz