"Fisher Price", nowe czasopismo dla maluchów 2+, Wydawnictwo Egmont


 Na rynku wydawniczym pojawiło się nowe czasopismo dla maluszków w wieku 2+ "Fisher -Price", którego wydawcą jest Egmont.

 Gazetka była dla nas niespodzianką od Wydawnictwa. Jest ona przeurocza, a jej szata graficzna przedstawia sympatyczne zwierzątka Fisher-Price. W środku na maluchy czekają bardzo proste i ciekawe zadania, których jest 14. Pomagają one rozwijać zdolności naszych małych pociech: spostrzegawczość, koordynację wzrokowo-ruchową, skupienie, ćwiczenia motoryki małej, itp. Na 24 stronach nie znajdziemy żadnych treści. Instrukcjami są obrazki, które towarzyszą pięknym ilustracjom. Jeden obrazek to jedna rozkładówka. Wszystkie ilustracje są duże i wyraźne z dobrze zaznaczonymi konturami postaci.


Gazetka gwarantuje doskonałą zabawę. Dzieci będą malować, ryzować po śladach, naklejać, wykonywać proste liczenie do 5 (tyle, ile paluszków na jednej dłoni), szukać różnic między obrazkami oraz to, co dzieci lubią najbardziej, czyli naklejać naklejki.


 To propozycja na świetnie spędzony czas maluszka. Dziecko będzie się dobrze bawić i ćwiczyć swoje umiejętności oraz uczyć się nowych. Jeśli chcecie wspierać rozwój swoich pociech-jak najbardziej polecam ten magazyn.

Dla Tośka zadania były zbyt proste, wszak mój starszy syn skończył już 4 lata, dlatego gazetka poczeka sobie na półeczce z książeczkami młodszego synka, Nikosia. 😊

Za egzemplarz
dziękujemy


Komentarze

  1. super ten magazyn, niebawem Nikoś będzie nim zainteresowany

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzieciaki uwielbiają takie gazetki, chętnie wyczekują kolejnych numerów. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz