"KUBUŚ I PRZYJACIELE", czasopismo, które polubi każdy maluch, Wyd. Egmont
Kubusia kocham miłością bezgraniczną. W swojej biblioteczce mamy kilka znakomitych tytułów z tym przesympatycznym misiem, a także kilka czasopism. Dziś pokażę Wam najnowszy numer czasopisma pt.: "Kubuś i Przyjaciele"

Każda gazetka, to cała masa przeróżnych atrakcji dla dzieci: jest coś do czytania, coś do malowania, coś do połączenia, rozpoznawanie śladów, różnice do wyłapania, są zagadki do rozwiązania, pomysły na kreatywną twórczość (tu płatki śniegu), plakat oraz to, co dzieci lubią w takich gazetkach najbardziej, czyli...prezenty! W najnowszym numerze będą to: lornetka, naklejki i lupa. Zestaw małego podróżnika, który może posłużyć również do zabawy w odkrywcę lub...detektywa 😊 Plakat, który występuje w każdym numerze, może stanowić wspaniałą ozdobę dziecięcego pokoju.

Nie zabraknie ciekawych historii, napisanych prostym i zrozumiałym językiem. Dzięki dużej czcionce, dziecko może czytać samodzielnie.  Gazetka jest pięknie ilustrowana, ucieszy więc niejedną parę oczu 😊  

Jako dziecko uwielbiałam tego typu gazetki i widzę, że Tosiek też zaczyna się nimi interesować. Dzięki zamieszczonym zadaniom, wiele z nich może się nauczyć. Słucha czytanego przeze mnie tekstu, o którym później rozmawiamy, koloruje obrazki, ćwiczy małą motorykę, poprzez wodzeniem palcem po śladzie, kolorowaniu obrazków, ćwiczy też spostrzegawczość. Ta gazetka to bardzo dobra alternatywa dla dzieci, które nie przepadają za książką, wolą mniejsze objętości, czy przewagę ilustracji. Z tej gazetki na pewno będą zadowoleni. My jak najbardziej jesteśmy i Wam również polecamy!Za egzemplarz dziękujemy
Wydawnictwu Egmont
Komentarze

  1. Jak byłam mała to uwielbiałam tego typu gazetki dla dzieci ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja pamietam z dzieciństwa Świerszczyk - edukacyjną pozycję, do której się wracało wielokrotnie

    OdpowiedzUsuń
  3. Córka nie zna jeszcze tej bajki, choć czytałyśmy już książkę, ale sądzę, że kiedy pozna - zapragnie mieć takie gadżety.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz