Magazyn Przyrodniczy dla dzieci: "Świerszczyk Reporter" (03/2021) - Wydanie specjalne

Jeśli miałabym polecić Wam  wartościowy magazyn dla dzieci, to z pewnością będzie to "Świerszczyk". Zawiera on wiele ważnych i mądrych treści, jest ciekawie ilustrowany, proponuję wiele aktywności dla dzieci.

 

"Świerszczyk Reporter" 03/2021

 


"Świerszczyk Reporter" to wydanie specjalne popularnego czasopisma dla dzieci. Jest to magazyn przyrodniczy, który pojawia się co trzy miesiące (kwartalnik). Pierwszy i drugi numer również prezentowałem na blogu. Zachęcam do zapoznania się z moimi wpisami. Oczywiście, nie było możliwości, żeby pominąć najnowszego numeru.
Najnowszy numer poświęcono australijskim torbaczom, co zapowiada przecudna okładka, prezentująca zdjęcie koali.


W numerze znajdziemy wiele ciekawych tekstów okraszonych pięknymi, prawdziwymi zdjęciami, jak i kolorowymi ilustracjami.


Magazyn zaciekawi nie tylko młodszych czytelników, ale także dorosłych. Wszyscy, których fascynuje przyroda, wciągną się w lekturę, ale też zadania, których tu nie brakuje. Z aktywności znajdziemy: labirynty, podobieństwa, krzyżówki, wypatrywanki, rysowanki, zadania matematyczne.


W magazynie nie mogło zabraknąć gry planszowej, jak również konkursów, w których do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród."Świerszczyk Reporter" 03/2021 przybliży czytelnikom Australię oraz ich mieszkańców. Lektura czasopisma to duża dawka ciekawostek, zadań, z którymi dzieci poćwiczą wiele umiejętności (pamięć i koncentrację, logiczne myślenie, spostrzegawczość, umiejętności matematyczne, koordynację wzrokowo-ruchową, itp.) oraz pięknych zdjęć. 

 


Jestem pewna, że magazyn wciągnie czytelników na maksa! Zapewni nie tylko sporą dawkę wiedzy przyrodniczej, ale też rozrywki. Już nie możemy doczekać się czwartego numeru. 🙂 

 

 

Polecamy serdecznie!


Komentarze

Prześlij komentarz