Magazyn dla dzieci "Tomek i Przyjaciele" (3/2021 czerwiec-lipiec) - RECENZJA

"Tomek i Przyjaciele" to jedna z popularnych bajek dla dzieci. Jej bohaterami są lokomotywy z Wyspy Sodor. Główną rolę w komputerowej animacji odgrywa oczywiście Tomek.


"Tomek i Przyjaciele" 

(Nr 3/2021 czerwiec-lipiec)


Wydawnictwo Egmont wydało wiele magazynów opartych na podstawie znanych i lubianych bajek dla dzieci. Należy do nich również czasopismo "Tomek i Przyjaciele". Wczoraj przybył do nas numer 3/2021 na miesiące czerwiec-lipiec. 

 
Oprócz bohaterów, w środku znajdziemy wiele ciekawych przygód z ich udziałem. Ponadto, na dzieci czeka wiele zadań aktywizujących, zagadki, gry i labirynty, wyszukiwanie różnic, pisanie po śladzie, ćwiczenia matematyczne, zadania rozwijające pamięć, spostrzegawczość i koncentrację, ćwiczenia pisania po śladzie, wycinanie i oczywiście kolorowanie. Ciekawym dodatkiem jest również plan zadań do wyrwania.
Jak to zwykle bywa w przypadku gazetek dla dzieci, tak i w tym numerze nie mogło zabraknąć prezentów. Tu są nimi wagony Arek i Bartek. Magazyn "Tomek i Przyjaciele" z pewnością polubią dzieci w wieku przedszkolnym. Oparta na popularnym serialu animowanym gazetka, dostarcza im wielu atrakcji na ciekawie i mile spędzony czas. Dodatkowo czasopismo zawiera kilka podpowiedzi dla rodziców, które wzbogacą ich repertuar pomysłów na zabawę i naukę o coś nowego.
Chłopcy zainteresowani, dlatego polecam dla wszystkich fanów "Tomka". 😊 

 

 


Za egzemplarz dziękujemy Wydawnictwu Egmont

Komentarze

Prześlij komentarz