"Wielka księga youtubera. Co zrobić, by zabłysnąć w necie?",

Nie posiadam kanału na YouTube, jednak chętnie tam zaglądam. Jest wielu youtuberów i youtuberek, których kanały subskrybuję i regularnie oglądam. Najczęściej ich kanały wiążą się z moimi zainteresowaniami, stylem życia, pracą itp. 😊😉


Wydawnictwo Wilga  wydało bardzo interesującą publikację. Jest to poradnik, którego tematyka wiąże się z YouTube oraz osobami, które nagrywają i publikują tam swoje filmiki.

 

Wielka księga youtubera. Co zrobić, by zabłysnąć w necie? 

 


(Klik)


Na pewno okaże się pomocna dla osób, które zastanawiają się nad założeniem własnego kanału. Dzięki tej czerwonej publikacji, dowiedzą się, jak z sukcesem prowadzić swój kanał. Znajdą w niej też wiele odpowiedzi. To praktyczna wiedza na temat popularnej na całym świecie platformy.
W środku znajdziemy informacje dotyczące znanych i mniej znanych twórców "działających" na YouTube w różnych dziedzinach. Trafiłam tu na kanały, które sama chętnie oglądam, np. Codziennie fit, prowadzony przez Martę, Kasię Sawicką (kanał parentingowy), kanał ugodowy Katosu. Nie zabrakło tu także kanałów dotyczących książek, projektów diy, motoryzacji, itp.

 

Oprócz wielu porad, masy ciekawostek, słownika Youtube'a, wpadających w oko ilustracji i zdjęć, książkę wzbogacono o linki znanych twórców YouTube. Warto na nie zajrzeć, ponieważ, tak jak byli w moim przypadku, na pewno odkryjecie zupełnie nieznanych Wam do tej pory twórców oraz ich kanały.
Podsumowujac, "Wielka księga youtubera. Co zrobić, by zabłysnąć w necie?" to niezwykle ciekawa i inspirujące publikacja. Szczególnie dla osób, które pragną się rozwijać i zaistnieć w sieci.
Znajdziemy w nim wiele ciekawych informacji dotyczących platformy, tj. historia powstania, osoby które go tworzą, a więc znani youtuberzy i youtuberki oraz ich kanały. Oprócz tego wiele cennych porad, jak założyć i prowadzić z sukcesem swój kanał, ale też na jakie niebezpieczeństwa można być narażonym. 


Chciałabym również przypomnieć, iż jeśli zdecydujecie się założyć kanał prowadzony przez Wasze pociechy, pamiętajcie o kontroli rodzicielskiej. Sprawdzajcie, jakie treści oglądają Wasze dzieci oraz jakie chcą publikować.

 

 

 Tytuł: "Wielka księga youtubera. Co zrobić, by zaistnieć w necie?"

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Wilga

Oprawa: miękka

Strony: 80

Premiera: 10-03-2021 
Za egzemplarz dziękuję

Wydawnictwu Wilga

Komentarze

  1. nie czuję się dobrze w Youtube, ale taka książka na pewno by mi się przydała i dała dużo inspiracji :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię takie pozycje w ramach rozrywki, więc postaram się z nią zapoznać.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja się na YouTube nie nadaję - nie lubię nagrywać filmików,zawsze krępuje mnie obecność kamery i na pewno nie mam wystarczającej siły przebicia ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz