"Młody inżynier. Notatnik", Eddie Reynolds, Darran Stobbart - RECENZJA

 Oto książka, która zainteresuje każdego małego konstruktora. "Młody inżynier. Notatnik" to niezwykła publikacja. I nie ma co się dziwić, wszak jej Wydawcą jest Wilgą, a jak dobrze wiecie (a może nie, to wspomnę o tym raz jeszcze 😉), to jedno z moich ulubionych wydawnictw książek dla dzieci.

 

Młody inżynier. Notatnik 

 


(Klik)

 

Młodzi czytelnicy z pewnością nie będą nudzić się w towarzystwie tej książki. Jestem tego pewna, wszak tyle tu ciekawostek!

 
Dzięki tej książce czytelnicy będą rozwiązywać problemy tak samo, jak inżynierowie. Będą projektować, budować, wyobrażać sobie, testować, zapisywać swoje pomysły, rysować, wycinać i kleić, itd., itp. 😉
Dowiedzą się wszystkiego na temat inżynierii. Wiele zadań będzie wymagało logicznego myślenia, koncentracji, ale też wyobraźni oraz twórczej pracy i kreatywności. Dzięki temu, książka wzbudza jeszcze większe zainteresowanie dzieci.
"Młody inżynier. Notatnik" to wyjątkowa pozycja, z którą dziecko spędzi czas w sposób kreatywny i ciekawy. Być może rozbudzi ona zainteresowania dziecka inżynierią, a z pewnością dostarczy mu niesamowitej zabawy.

 
 Książka jest bardzo kolorowa, a szata graficzna ciekawie zaprojektowana. Skupia na sobie uwagę. Spodoba się młodym czytelnikom, tak chłopcom i dziewczynkom. Polecam!

 

 

 Za egzemplarz dziękuję

Wydawnictwu Wilga

 

 

 

"Młody inżynier. Notatnik"

Autor: Eddie Reynolds, Darran Stobbart

Ilustracje: Petra Baan; Projekt: Emily Barden

Wydawnictwo: Wilga

Oprawa:

Strony: 80

Komentarze

  1. Bardzo kolorowa ta książeczka, na pewno dzieciom się podoba

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta książka jest idealna dla mojego starszego syna. Ostatnimi czasy bardzo inetresuje się takimi nowinkami. Kinga

    OdpowiedzUsuń
  3. O, kolejna ciekawa książka wydawnictwa Wilga. Widzę, że mamy dużo do nadrobienia.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz