"HELLO KITTY" (Nr 1/2021): UROCZY MAGAZYN DLA DZIEWCZYNEK W NOWEJ ODSŁONIE

 Wiecie, że na naszym blogu prezentujemy Wam ciekawe propozycje czytelnicze. Dominują w nich książki, ale nie brakuje też komiksów czy dziecięcych czasopism. 


"Hello Kitty" (1/2021)

 


 (Kupisz Tutaj


Z tych ostatnich chciałabym Wam dzisiaj pokazać urocze czasopismo dla najmłodszych dziewczynek, w wieku 2+.


Jestem mamą chłopców, jednak wiem, że zaglądają do nas także mamy dziewczynek. Pragnę, aby i one znalazły coś dla swoich pociech, stąd  właśnie ten wpis. 😊


"Hello Kitty" to nowa edycja czasopisma od Wydawnictwa Egmont. W środku na małe fanki Kitty, czyli małej białej kotki, czeka wiele miłych niespodzianek oraz cała masa fantastycznej zabawy.


Czasopismo ma bardzo prostą, szatę graficzną. Ilustracje są kolorowe, a linie konturów pogrubione. 


Z Hello Kitty oraz jej przyjaciółmi dziewczynki z pewnością nie będą się nudziły. W środku gazetki czeka na nie wiele niespodzianek: kolorowe strony z prostym i zrozumiałym tekstem, proste zadania do rozwiązania (zadania na spostrzegawczość, zagadki, rysowanie, kolorowanie, łączenie kropek,  liczenie, rysowanie po śladzie, itp.).


Znajdziemy też wiele ciekawostek, pomysły na kreatywne prace plastyczne, pomysły na gry i zabawy, a także przepisy kulinarne na coś smacznego. Nie zabraknie również konkursów, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.

 Magazyn "Hello Kitty" z pewnością spodoba się dziewczynkom. Będzie to gazetki, dzięki którym na pewno mile spędzą czas z rodzicami. Historyjki do czytania są krótkie, a do każdej z nich, rodzic może dodać komentarz od siebie i wyjaśnić dziecku jakieś zagadnienie. Urocze opowiadania, zachęcają do rozmowy rodziców z dziećmi.Do numeru dołączone były oczywiście prezenty w postaci małego zestawu kuchennego (kuchenki, lodówki, garnka z pokrywką oraz piątkowych napojów). 


 

Jak dla mnie gazetka naprawdę warta uwagi. Polecam! 😊 

 

 

Za egzemplarz dziękuję 

Wydawnictwu EgmontKomentarze

  1. Mnie szał na Hello Kitty ominął, bo syn nigdy nie był tym zainteresowany, ale uważam, że wszelkie gadżety z tym motywem są słodkie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Młodzi czytelnicy z pewnością zainteresują się takim czasopismem, z udziałem ulubionej bohaterki. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz