Bocian - wiosenna praca plastyczna z papieru DIY

 Kolejny pomysł na wiosenną pracę plastyczną. Tym razem zrobiliśmy bociana z długimi nogami. 😉Bocian wykonany jest głównie z papieru. Tylko jego nogi są z pasków grubej czerwonej czerwonej wstążki. Wykonanie jest bardzo proste, dlatego etapy naszej pracy pokażę Wam na zdjęciach. Oprócz bociana zrobiliśmy jeszcze bocianią opaskę, która posłużyła nam do zabawy ruchowej. 🙂


Materiały:


- kartki z bloku technicznego w kolorach: biały, czarny i czerwony,

- nożyczki, 

- klej, 

- ruchome oczka, 

- czarny marker, 

ołówek, 

- gruba czerwona wstążka, 

- zszywacz.


Etapy wykonania bociana w wersji foto:

 Wykonanie pracy jest bardzo proste. Na papierze odrysowujemy elementy ciała bociana. Tylko nogi wykonamy ze wstążek, które do tułowia przypinamy zszywaczem. Resztę pokazuję na zdjęciach. 😉

Tak prezentują się nasze bociany. 😊


Prawda, że piękna dekoracja? Taki bocian to świetny pomysł na ozdobę pokoju, a nawet...wiosenny prezent. 


A skoro o prezentach, 🎁🎁🎁 to chciałabym przypomnieć Wam świetny stronkę, na której znajdziecie masę niezwykłych prezentów w postaci niesamowitych przeżyć.


W tym roku postanowiliśmy, że naszą rodzinką będziemy aktywnie spędzać czas. Jednak plany swoje, a realia swoje. Liczymy jednak, że w tym roku będzie lepiej. Zastanawiamy się nad kilkoma opcjami na to, jakie atrakcje zapewnić naszym pociechom. Kilka ciekawych znaleźliśmy tutaj👉 https://prezentmarzen.com/prezenty-dla-dzieci/. Tosiek w tym roku kończy 6 lat, Nikodem 3. Warto ciekawie uczcić urodzinki chłopców.

Jeśli również szukacie dla swoich pociech czegoś więcej niż kolejna zabawka, czy elwktorniczny gadżet, zajrzyjcie na stronkę prezent marzeń.

 


 

Komentarze

  1. Ale fantastyczna gromadka Wam wyszła ☺️☺️ myślę, że chętne zainspiruje się i wykonam z Ancymonkami

    OdpowiedzUsuń
  2. Do teraz pamiętam moją pracę bociana w całości z kuleczek z krepy. Ta też wygląda świetnie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz