"1000 wzorów rysunków do bullet journal", Helen Colebrok, Wydawnictwo Publicat - RECENZJAJako nastolatka bardzo sukcesywnie pisałam pamiętnik, w którym zapisywałam swoje myśli, przeżycia, ważne wydarzenia. Uwielbiałam ozdabiać je bazgrołkami, różnymi wzorzystymi rysunkami. Podobnie ozdabiałam zeszyty. Przestałam z czasem pisać pamiętniki, ale nie rozstawałam się z kalendarzem. Każdego roku kupuję nowy gruby notes lub kalendarz.
Wiem, że obecnie takie zdobienie notesów jest bardzo popularne. Dlatego dla tych, którzy prowadzą notesy, pamiętniki i lubią je ozdabiać, przedstawiam książkę pt. "1000 wzorów rysunków do bullet journal", którą zamówiłam w popularnej księgarni Tania Książka.To przepełniona różnymi  interesującymi wzorami publikacja, która idealnie sprawdzi się jako prezent. Na początku znajdziemy  kilka słów wstępu. Przeczytamy tu, jak kreatywnie i z pomysłem prowadzić własny bullet journal. Niniejsza książka pomoże założyć nam własny bullet journal i ozdobić go w wyjątkowy sposób, przykładowymi wzorami. Jest ich tutaj ponad 1000. Możemy je przerysować bądź zainspirować się nimi i wybrać to, co nam wpadnie w oko. 


Na wielu stronach znajdziemy ćwiczenia na rozgrzewkę, czyli konkretny wzór rysowany krok po kroku, jak również gotowe wzory z takich kategorii, jak: banery i zwoje, ramki i narożniki, strzałki, pióra, serca, łapacze snów, liście, pory roku, świeczki, fitness i treningi, transport, podróże i wakacje, mandale, litery, motyle, muzyka itd. Zapewniam, że wspaniałych kategorii i wzorów jest znacznie więcej. Wszystko zaprezentowane na białym tle, wykonane w estetyczny i przejrzysty sposób.


Takie rysowanie jest niezwykle ciekawe, kreatywne, ale działa też odprężająco. A bullet journal, notes, zeszyt czy pamiętnik, dzięki tym malunkom, wyglądają pięknie i oryginalnie. Myślę, że do mojego notesu przeniosę kilka wzorów roślin, łapaczy snów, piórek i ramek. 😊 Bawić można się przy tym naprawdę świetnie, no i dzięki temu można poćwiczyć swoje umiejętności manualne. Może później stworzymy własne nietuzinkowe wzory? 


Polecam książkę "1000 wzorów rysunków do bullet journal" bardzo serdecznie. Podobne propozycje książkowe, znajdziecie w nowościach księgarni Tania Książka


Komentarze

 1. Ojoj! Zawsze mnie zastanawiało, jak takie piękne wzory, powstają w tym zeszytach. Zawsze podziwiałam osoby, które je prowadzą skrupulatnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem pod tym względem taka sama jak Ty. Od dziecka pisałam pamiętniki. Lubiłam bazgrać w zeszytach i notesach. Teraz zamiast pisać w pamiętniku pisze na blogu. Zabiast bazgrać w notesie robię to w kalendarzu rocznym który kupuje każdej zimy 😍 tej książki nie znam ale uważam po Twoim wpisie że może być ciekawa i warta uwagi ✌️

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ladnie wydana ksiazka. Pamietnik pisalam przez jeden jedyny rok, bo dostalam wtedy ladny kalendarz... Dzisiaj nie uzywam ani plannera, ani kalendarza, ale jestem pewna, ze taka ksiazka na pewno jest przyjemna do uzywania. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Publikacja na pewno przyda się tym, którzy tworzą takie zeszyty w obecnych czasach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się uczę rysować, ale przy pomocy innej książki. Choć ta mnie też zaciekawiła.

  OdpowiedzUsuń
 6. piękna jest ta ksiązka. I na pewno spodoba się wszystkim fanom pięknych dzienników :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pamiętam, że ja też uwielbiałam prowadzić pamiętnik lub co rusz coś rysowałam i szkicowałam. Chętnie bym do tego wróciła. A ta książka jest piękna :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz