BING 5/2020 MAGAZYN DLA NAJMŁODSZYCH


Bing to sympatyczny króliczek, którego pokochały przedszkolaki na całym świecie. Moje dzieci także obdarzyły go ogromną sympatią.


Antoś co prawda już "wyrósł" z tego typu bajek, ale Nikoś wciąż jest fanem czarnego króliczka w czerwonych szortach.


Bing to bohater, z którym utożsamiają się 3-letnie maluchy. Królik ten wszak miewa podobne zmartwienia, smuteczki i radości, jak nasze dzieci. A jego przyjaciele, w tym Flop, pomagają się z nimi uporać.


W biblioteczce Nikosia nie brakuje książek, których bohaterem jest Bing. Mamy też kilka numerów czasopisma "Bing" od Wydawnictwa HarperCollins Polska. Dziś chciałabym Wam pokazać najnowszy numer (5/2020) magazynu. Gazetka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 2+.Każda gazetka to wiele fantastycznych rozmaitości, które z pewnością zainteresują dziecko. Młodsze może kolorować obrazki, starsze dziecko zaś, może rysować po śladzie, uczyć się literek, liczenia, wyszukiwania różnic na obrazkach. 


W czasopiśmie nie brakuje mądrych historyjek, rozwijających zadań, zagadek oraz kreatywnych pomysłów na prace plastyczne. Zabawa z gazetką to nie tylko atrakcyjna forma spędzania czasu wolnego. To także wspieranie rozwoju naszych pociech, ćwiczenie wielu umiejętności (pamięć, koncentracja, spostrzegawczość), usprawnienie motoryki małej.Magazyn jest pełen kolorowych ilustracji przedstawiających dobrze znane dzieciom postacie.

Jak to bywa w przypadku gazetek dla dzieci, w "Bingu" nie brakuje prezentów. Każdy numer to inna niespodzianka. Tym razem w opakowaniu znalazł się sorter z bohaterami: Bingiem, Sulą i Pandą.
 

 
Jeśli Wasze pociechy lubią tego sympatycznego króliczka, polecamy tę gazetkę! 
 
Za egzemplarz dziękujemy Wydawnictwu Harper Collins Polska.

Komentarze

  1. Bardzo lubiłam kupować dzieciom takie gazetki, tak chętnie się w nie angażowały, różnorodność była ich atutem. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moi chłopcy powoli wyrastaja z takich gazetek, chociaż jeszcze czasami kupujemy te z dodatkami Lego

    OdpowiedzUsuń
  3. U nas, króluje gazeta od Playmobila, całe szczęście tylko jedna.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz