INTERAKTYWNE ZABAWKI OD CANPOL BABIES: TESTUJ, ZORGANIZUJ KONKURS!

Źródło: https://canpolbabies.com/


 Canpol Babies już po raz kolejny w swojej Blogosferze, stwarza możliwość testowania swoich produktów oraz organizowania konkursów, w których można je wygrać.  Bardzo chciałabym sprawdzić inne produkty Canpol Babies i przedstawić Wam wrażenia, podzielić się rzetelną opinią, a jeśli produkt okaże się zadowalający - polecić go szczególnie rodzicom. Dla nas dobro naszych dzieci jest priorytetem, dlatego stawiam na jakość każdego produktu. 
  
W najnowszej edycji do testowania przeznaczono prześliczny zestaw zabawek, w skład którego wchodzą: 
 • miękkie klocki sensoryczne (12 szt.) o różnorodnych fakturach i kolorach z piszczącymi elementami, które wydają dźwięki podczas ściskania (klik)
 • 2 interaktywne zabawki z grzechotką kotek i piesek (klik)
  To naprawdę uroczy zestawik. Mam nadzieję, że uda nam się go przetestować i podzielić się z Wami opinią na jego temat. 

  Jeśli również jesteście blogujących rodzicem, lubicie testować produkty,  organizować swoim czytelnikom konkursy, Was także zachęcam do udziału w projekcie. Może wśród Was jest mama, która spodziewa się maleństwa lub która tak jak ja już się nim cieszy? Może chciałybyście opisać swoje wrażenia po testowaniu produktów? 
   Jeśli tak, w takim razie wystarczy, że wejdziecie na stronę  Canpol Babies i w zakładce BLOGOSFERA, zarejestrujecie się i wypełnicie formularz zgłoszeniowy. Potem wystarczy już tylko czekać.😉 Kto wie, może akurat to Wy będziecie testować kolejny produkt i podzielicie się swoją opinią? A może zorganizujecie konkurs na swojej stronie? Ja już się zgłosiłam i czekam 😊


 
  Na stronie dowiedzie się wszelkich potrzebnych informacji. Napiszę jeszcze, że na testowanie produktu i napisanie recenzji, macie 30 dni. Myślę, że to dużo czasu i spokojnie uda się dokonać testu produktu i wyrobić własną opinię na jego temat. 😊

 

 Zapraszam Was i zachęcam do podania informacji dalej. 

Komentarze

 1. Lubie zerknąć i czasem się zgłosić do jakiegoś testowania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabawki dla niemowlaków zawsze mnie rozczulały, ale jestem już mamą przedszkolaka oraz 11-latki, więc szukamy nieco innych gadżetów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super musze zajrzeć do klubu canpol

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też się już zgłosiłam. Co prawda już od dawna nic nie testujemy, bo chłopcy są za duzi, ale za to bardzo często wybierają nas do organizowania konkursu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie bym się zgłosiła bo marzył mi się mamowy plecak ale wpis polecający akcję to już dla mnie za dużo. Niemniej jednak zabawki bardzo fajne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje dziecko bardzo lubilo te grzechotki, wiec polecam

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę powodzenia.
  Bardzo fajne gadżety

  OdpowiedzUsuń
 8. Na razie nie dla nas stronka, bo dzieci nie mamy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Moje dzieci już za duże na takie cuda :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajna akcja dla posiadających dzieci w odpowiednim wieku :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Lubię czytać opinie innych internautów. Sama recenzuję różne obiekty w Google Mapach.

  OdpowiedzUsuń
 12. Super są te klocki :)
  Moja dzidzia jeszcze w brzuchu ale chętnie by je przygarnęła

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz