- Pobierz link
 - X
 - Inne aplikacje
 
- Pobierz link
 - X
 - Inne aplikacje
 
W tym wpisie pokażę Wam nasze tegoroczne kartki świąteczne. Część z nich jeszcze w tym tygodniu zostaną wysłane do naszych bliskich i znajomych. Przyznam, że miałam niezłą frajdę podczas ich tworzenia. A Wy lubicie robić takie kartki? Wysyłacie je jeszcze?  Niektóre z nich możecie wykonać wspólnie z dziećmi. Karteczka z pomponami jest bardzo prosta i na pewno spodoba się maluchom. Tosiek był zmień bardzo zadowolony :) część napisów pochodzi z bloga jolagg KLIK. Koniecznie tam zajrzyjcie, bo napisy są piękne i na różne okazje. A do tego Jola udostępnia je nam za darmo! Każdy znajdzie coś dla siebie. A oto nasze karteczki:
Kartka sztalugowa
Święta Rodzina 
 Choinka origami
Prezent
  
Choinka z kreatywnego drucika i pomponów
  
Suszone pomarańcze...
  
Mikołaj
  
Anielskie skrzydła z piórkami i dzwoneczek
Mikołajowe czapeczki z filcu
  
Gwiazda w gwieździe z dzwoneczkiem
  
Koronka i okienka z drewnianymi elementami
  
Bombka z brokatu
  
Bombka 3d z dzwoneczkiem i kokardą
  
Czarna kartka
Choinka malowana białym markerem z cyrkoniami
  
Ciepłe skarpety...
  
Kartka z taśmami washi
 Choinka z nitki i perełek
 Kartka z choinką z zimnej porcelany
Bałwankowa karteczka
I to byłoby na tyle.
Która kartka podoba się Wam najbardziej?
BOŻE NARODZENIE
Kartki okolicznościowe
PRACE PLASTYCZNE I DEKORACJE
RĘKODZIEŁO
ZABAWY SENSORYCZNE
ZABAWY Z DZIECKIEM
Zima
ZRÓB TO SAM/ DIY
- Pobierz link
 - X
 - Inne aplikacje
 
Komentarze



Przepiękne te kartki.
OdpowiedzUsuńJa nie umiem takich robić.
Masz talent.
Mnie zauroczyly dwie bombki z brokatu i 3D. Ale wszystkie kartki sa cudne
OdpowiedzUsuńWszystkie kartki bajeczne, ale moje serducho należy do tej z suszonymi pomarańczami 🍊🎄
OdpowiedzUsuńświetne... naprawdę piękne kartki, w tym roku już chyba za późno na takie tworzenie, ale zapisuję post - będę miała inspiracje na przyszłe święta :)
OdpowiedzUsuńPiękne, nie umiem wybrać jednej, w tym roku nie robiłam swoich, jakoś zabrakło mi czasu...
OdpowiedzUsuńWow sama nie wiem która naj! Chyba origami choinka i pomarańcze :)
OdpowiedzUsuńWszystkie piękne! Na pewno ucieszą tych, do których dotrą.
OdpowiedzUsuńOrigami i czarna są bardzo w moim typie, ale wszystkie są piękne! Zaczynam żałować, że w tym roku nic nie zrobiłam... na Wielkanoc się poprawię :)
OdpowiedzUsuńMikołajowe czapeczki z filcu są urocze i wszystkie Wasze kartki zachwycają - wykorzystam inspiracje do zabawy z dziećmi :)
OdpowiedzUsuń