"NOTES MŁODEJ PISARKI", WYD. EGMONT


Jeśli znacie młodą damę, której pasją jest pisanie, mam coś specjalnego! Jest to najnowsza publikacja od Wydawnictwa Egmont, pt. "Notes młodej pisarki", autorstwa Ewy Nowak

Wyznaję zasadę, że każdą pasję należy rozwijać. Zainteresowania dzieci i młodzieży są szczególnie ważne, ponieważ je kształtują, wyrabiają pewne nawyki, wzbogacają wiedzę i umiejętności. Dlatego, jeśli zauważymy, że nasza pociecha pewnym czynnościom poświęca więcej czasu, przyjrzyjmy się temu bliżej. 

Dzisiejsza propozycja książkowa, jest taką pomocą dla dziewczynki (aczkolwiek uważam, że i chłopiec, który pisze do szuflady, może z niej śmiało skorzystać), która lubi pisać i marzy o tym, aby zostać pisarką, wydać własną powieść. 

Publikacja ta to szeroko pojęte vademecum młodej pisarki. Znajdziemy tu cenną wiedzę i podpowiedzi, dzięki którym stworzy ona ciekawe dzieło! Tak, tak, wcale nie przesadzam. W swojej książce, Ewa Nowak zawarła wszystko to, co jest potrzebne aby napisać (i wydać) dobrą książkę. 

"Notes młodej pisarki", to szczególny poradnik, który krok po kroku przeprowadzi nas po etapach napisania dobrej książki. W środku znajdziemy kilka rozdziałów, w których poznamy m.in.: Dekalog przyszłej pisarki, przepis na dobrą powieść, poćwiczymy własny autograf, skąd czerpać pomysły na powieść, poznamy typy bohaterów literackich, jak napisać ciekawe dialogi, itp.Książka wzbogacona jest w bardzo dużo zadań i ćwiczeń do wykonania, a także przykładowe teksty autorki do przeczytania.
Książka jest naprawdę inspirująca i pomocna. Na pewno ci, którzy marzą o karierze pisarskiej, znajdą tu wiele cennych porad. Grafika książki utrzymana jest w jednym tonie, dominującym kolorem jest pomarańczowy. Ilustracje, które przeplatają się w niniejszej publikacji, są również ciekawe, ale i humorystyczne ;)

Książkę uważam za wartą uwagi. Myślę, że dla miłośniczki pisania okaże się nieocenioną pomocą w swojej pisarskiej przygodzie ;) 

POLECAM SERDECZNIE!!!Książkę znajdziecie

TUTAJKomentarze

 1. Mnie samej przydałaby się taka książka :)
  Ewa Nowak jest świetną autorką, jej rady są na wagę złota.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze wiedzieć, że coś takiego jest na rynku 😉 nie tylko może być pomocne, ale jak ładnie wydane!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla kogoś interesującego się pisaniem, coś świetnego! 💕 A wygląda niepozornie.

  Pozdrawiam,
  ksiazkowa-przystan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny pomysł miała autorka na stworzenie takiego poradnik to na pewno przyda się wielu osobą, pomoże im na starcie. Super sama chętnie bym sięgnęła po jej rady.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przydałaby mi się taka książka, chętnie będę jej wypatrywać w księgarni. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, że ktoś wpadł na to, by stworzyć taką książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna książka! Chcę ją! ;-) ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie by się przydał taki przewodnik po tym jak pisać książkę :) Fajna sprawa

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz