"JAK BYĆ PRAWDZIWYM SUPERBOHATEREM. O SŁUSZNYCH WYBORACH I DOBRYCH UCZYNACH", Seria: Pomocne Elfy, Wyd. PromicPo raz siódmy witamy pomocne Elfy w naszym domu! Jakże miłe to spotkanie! Najnowsza część pt.: "Jak być prawdziwym superbohaterem. O słusznych wyborach i dobrych uczynkach", to opowieść o tym, jak być superbohaterem we współczesnym świecie. Ale nie chodzi tu wcale o takiego, który kojarzy nam się z bohaterami w pelerynach ze znanych bajek czy komiksów - o nie! Tutaj Elfiki pokażą nam nowe znaczenie tego słowa. Kim jest superohater? Jakimi cnotami się odznacza? Najnowsza część serii "Pomocne Elfy" od Wyd. Promic odpowie na te i inne pytania...Sympatyczne Elfiki wytłumaczą w książce młodym czytelnikom, czym są zalety charakteru (cnoty). Przeczytamy tutaj m.in. o: prawdomówności, odpowiedzialności, sprawiedliwości, odwadze, uczynności, wybaczaniu, cierpliwości. To tylko kilka cech, o których więcej dowiemy się z lektury. Aby lepiej wytłumaczyć i zrozumieć sens i znaczenie każdej cnoty, posłużono się przykładami, które dzieci znają z "życia codziennego". Dodatkowo wzbogacono je o sympatyczne, kolorowe ilustracje. 
Piękna i wyjątowa książeczka, która pokazuje dziecku wartościowe postawy, mądre wybory oraz dobre cechy charakteru, które warto w sobie pielęgnować. Uczy, jak je rozpoznawać i jak posługiwać się nimi w codziennym życiu, jak poprzez nie stawać się dobrym człowiekiem dla siebie i innych ludzi. Naprawdę warto zajrzeć do tej książeczki.
Seria "Pomocne Elfy", to zbiór książeczek, które wnoszą wiele dobrego. Myślę, że pomogą w wychowaniu naszych dzieci. Zwracają uwagę na rzeczy ważne, tj. wzajemna pomoc, poczucie własnej wartości, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach, itp. Każda z książek porusza odrębny temat, wytłumaczony w prosty i zrozumiały sposób, w oparciu o przykłady, które dobrze znamy. POLECAM SERDECZNIE!!!Za egzemplarz dziękujemy


Komentarze

 1. Lubię takie wartościowe książeczki dla.dzieci

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie mądre treści okraszone pięknymi ilustracjami, idealne dla dziecka w każdym wieku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna książeczka. Dziecko może wynieść z niej dużo mądrości więc warto kupić:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaaa kolejna świetna propozycja. Nie mogę się doczekać, aż córka zacznie rozumieć takie rzeczy. Póki co książki kupuję cały czas i odkładam, żeby były na później;))
  Dziękuję za propozycje

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz