Mark Gungor, "Twarde babki. Siła wewnętrznego piękna". Recenzja konferencji na płytach DVDDziś zapraszam Was na kolejną odsłonę konferencji Marka Gungora, zapisanych na płytach DVD. Mark, to wspaniały mówca, który na swoich seminariach i wykładach porusza spraw dotyczących małżeństwa i rodziny. Tym razem tematem numer jeden jest kobieta.
Oficyna Wydawnicza Vocario, wydała kilka książek i płyt DVD Marka Gungora. Bardzo lubię tę postać. Nie tylko za wszędobylski humor, ale także za podejście do spraw, które sama uważam za bardzo istotne. Gungor nie owija niczego w bawełnę. Mówi o wielu sprawach pięknie, ale i rzeczowo. Jego wypowiedzi dają do myślenia. Dzięki jego poradom i wskazówkom, inaczej patrzę chociażby na relacje damsko-męskie. 

Wracając do dzisiejszego tematu wpisu, tym razem w centrum poruszanych zagadnień, Mark Gungor stawia płeć piękną. Nagranie, o którym mówię, dobrze jest rozłożyć sobie w czasie i obejrzeć "na spokojnie", z filiżanką dobrej kawy lub herbaty :)

W pudelku mieszczą się 3 płyty DVD. Czas całej konferencji trwa 6 godzin i 41 minut, więc jest co oglądać. Dlatego napisałam, aby seans rozłożyć sobie w czasie. Mimo tak długiego nagrania, ja nie odczuwałam w żadnym razie znudzenia. Mark Gungor do swoich wystąpień zaprosił kilka kobiet, które również wypowiadały się na tematy kobiecości, siły oraz wartości każdej kobiety. Na scenie zobaczymy m.in. Nancy Stafford, Debbie Chavez, Annie Lobert, Connie Carronę, Lisę Binion oraz Wendy Meredith.

Nagranie było dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Podczas tej konferencji każda kobieta, nie tylko na widowni, ale i ta przed ekranem, mogła dowiedzieć się wiele na temat swojej kobiecości.

Opowieści zaproszonych na konferencję kobiet, były bardzo interesujące. Wciągnęły mnie na maksa, byłam naprawdę zasłuchana. Warto wspomnieć, że wiele z wypowiedzi było naprawdę szczerych i bardzo otwartych. Mam tu na myśli chociażby wystąpienie Annie Lobert, która podzieliła się z kobietami swoją bolesną przeszłością i dawnym życiem kobiety prostytutki i narkomanki. Jej wystąpienie bardzo mnie poruszyło, ale było tez godne podziwu. To piękne, w jaki sposób mówiła o sobie, swoim nawróceniu oraz zmianie na lepszą osobę, wartościową kobietę.


Na konferencjach zostały również poruszone tematy dotyczące pewności siebie kobiety - singielki, jak być duchowo ugruntowaną kobietą, jak bronić się przed niską samooceną, jak moralnie wspierać mężczyzn (moralna policja 😊). Nie obeszło się również bez humorystycznych anegdotek, od których zanosiłam się szczerym śmiechem!

Myślę, że warto zwrócić uwagę na takie konferencje i posłuchać innych kobiet, ich przeżyć doświadczeń. Poczuć ich wewnętrzną siłę, która niejednej z nas może się udzielić. Dzięki temu, możemy zupełnie w innym świetle dojrzeć swoja kobiecość, swoje piękno i prawdziwą wartość i odkryć w sobie naprawdę twardą babkę 😆


Polecam nagranie bardzo gorąco! Znajdziecie je na stronie Wydawnictwa >>KLIK<< Za płyty dziękujemy
Oficynie Wydawniczej

Komentarze

 1. Lubię jego wystąpienia. Jest dobrym mówcą i ma fajne rzeczy do przekazania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą. Mądry, ale i zabawny człowiek ;)

   Usuń
 2. No cóż dobrze wiedzieć, że takie pozycje sie ukazują. Chociaż one juz nie dla mnie:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie lubię słuchać nagrań, nie wiem czemu, ale tak mam, wszelkie auiobooki, filmiki z relacjami i konferencje to nie dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię takie prokobiece wydarzenia, muszę obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super recenzja. Zaciekawiły mnie nagrania. ☺

  OdpowiedzUsuń
 6. Interesujące. Nie wiedziałam, ze sa takie wywiady do posłuchania

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz