WSPÓŁPRACA


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z blogiem Mama Tosiaczka, zapraszam do kontaktu poprzez mail: mamatosiaczka@onet.pl lu wysłanie wiadomości na mój profil na Instagramie.


Chętnie podejmę współpracę z: Wydawnictwami książek oraz gier dla dzieci i dorosłych, księgarniami i sklepami internetowymi, firmami produkującymi ubrania, gadżety dla mamy i dziecka, zabawki, firmami i osobami zajmującymi się Handmade oraz produktami do wykonywania rękodzieła, pomocami dydaktycznymi dla nauczycieli, przyborami plastycznymi, kosmetykami, Parkami Rozrywki itp.

Jeśli prowadzicie Państwo gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty, parki rozrywki lub miejsca, do których warto przyjechać z rodziną, chętnie Państwa odwiedzimy i opowiemy o tym miejscu naszym czytelnikom. 😊

Przykładowe formy współpracy to:

-recenzje produktów i usług

- tekst i opis danego produktu na swoim blogu, posty, rolki, relacje, unboxing na Instagramie z dołączonymi zdjęciami, filmikami
- zamieszczenie logo firmy oraz link przekierowujący na stronę Wydawnictwa/ Sklepu

- organizowanie konkursów, rozdań

- współpraca barterowa (jeśli uznam, że produkt jest zgodny z tematyką, która mnie interesuje,  jest wartościowy także pod względem praktycznym i "wynagrodzi" mój czas i pracę, którą włożę opisując go na blogu i socjal mediach, wykonując pracę zwiazaną ze zdjęciami i montażem filmów) 


Zastrzegam sobie prawo do ostatecznej decyzji współpracy z danym wydawnictwem, firmą czy podmiotem gospodarczym. Recenzje, które piszę są szczere, dlatego polecam dany produkt tylko wtedy, gdy naprawdę mi się spodoba. Jeśli proponujecie Państwo produkt do recenzji, proszę liczyć się z tym, że napiszę o nim naprawdę to, co myślę. Nawet, jeśli mi się nie spodoba lub po czasie zauważę defekt, coś się zepsuje, nie okaże się praktyczne -TAK, napiszę o tym. Ważna jest dla mnie wiarygodność oraz prawdziwość w ocenie danego produktu. Mam go przecież polecić  swoim czytelnikom, ale też rodzicom, opiekunom oraz osobom, które mają dzieci, zajmują się nimi i/lub z nimi pracują. Tak więc szczerość przede wszystkim!

Jeśli macie Państwo pytania - proszę śmiało pisać, na pewno odpowiem na każdą wiadomość.

😉

UWAGA!!!


Wysyłając wiadomość poprzez e-mail oświadczacie Państwo, że dobrowolnie przekazujecie swoje dane (imię, e-mail) w celu zapytania. Będą one wyłącznie wykorzystane w celu odpowiedzi na kontakt. Ze swojej strony zapewniam,  że te dane będą chronione w należyty sposób i dołożę starań, by nie trafiły one w ręce osób niepowołanych. Podane dane imię, nazwisko czy e-mail, nie będą również przekazywane, odsprzedawane ani wykorzystywane w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. Nie będę ich też nigdzie gromadzić i po zakończeniu naszej korespondencji, wiadomości zostaną przeze mnie wykasowane. W trakcie trwania korespondencji w każdej chwili możecie Państwo mnie o to poprosić, co też niezwłocznie uczynię. Blog i poczta e-mail mają aktywny certyfikat SSL, logo oraz hasło. Komputer również chroniony jest hasłem.


Mamie Tosiaczka zaufali: 

Wessper 
Gdzie wydać? - największy problem początkującego pisarza: #8 ...
SMYK Cały dla małych! 
 Komentarze