"Top Wing. Ptasia Akademia". Nowe czasopismo dla dzieci od Wydawnictwa Egmont


Obok książek, Tosiek z zainteresowaniem przegląda gazetki z bohaterami jego ulubionych animacji. Jedną z nich jest "Top Wing. Ptasia Akademia". To opowieść o ptaszkach, które szkolą się akademi, nabywając wielu przydatnych umiejętności. Wydawnictwo Egmont oprócz książek wypuszcza na rynek także gazetki dla dzieci. Nowością jest właśnie ta z przygodami ptasich rekrutów o tej samej nazwie. Mamy pierwszy numer i dzisiaj chcielibyśmy go Wam zaprezentować. 😊


 Gazetka oprócz kilku krótkich opowiadań z przygodami ptasich bohaterów, zawiera odpowiednią dawkę kreatywnych zadań: labirynty, rysowanie po śladzie, zadania na spostrzegawczość, zagadki, liczenie, praca z nożyczkami, czyli wycinanie, kolorowanki.

Do każdego numeru dołączony jest plakat. Nie zabraknie też dodatkowych bonusów, czyli prezentów dołączonych do gazetki. W pierwszym numerze jest nim figurka kadeta Swifta, która jednocześnie jest pieczątką i breloczkiem.


"Top Wing. Ptasia Akademia" to bardzo mądra i wartościową bajka o wzajemnej pomocy, wierzę we własne możliwości, dążeniu do celu. Zamysł, aby stworzyć czasopismo dla dzieci w oparciu na tej animacji to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. 
Tosiek jest zadowolony. Interesował go czytany przeze mnie tekst, ale chętnie próbował też rozwiązywać zadania. Jeśli Wasze pociechy lubią tego typu czasopisma, są fanami bajki lub chcą poznać zupełnie nową dla siebie gazetkę, polecamy to czasopismo. 👍


Za egzemplarz dziękujemy
Wydawnictwu EgmontKomentarze

 1. Swietny magazyn, fajnie ze sa teraz takie gazetki dla najmlodszych

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mamy to pisemko, a ta figurka jako pieczątka bardzo przypadła do gustu moim chłopakom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla fanów tej bajki, pozycja obowiązkowa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój syn mimo swoich 4 latek "czyta" tylko gazety motoryzacyjne, takie normalne. Więc to nie przejdzie niestety.

  OdpowiedzUsuń
 5. A to czasopismo nam umkbelo. Zbieramy za to fogurki z krainy lodu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz