"NAPRZÓD. KOCHAM TEN FILM", WYDAWNICTWO EGMONT


"Naprzód" to najnowszy tytuł książek z serii Kocham ten film od Wydawnictwa Egmont. Książka oparta jest na najnowszej animacji Disney Pożar, która niebawem wkroczy do kin.

"Naprzód" to historia dwóch braci elfów, Bogdana i Jana Mrugaczy. Starszy z nich, Bogdan, fascynuje się magią, kiedyś tak powszechna, obecnie zastąpiona technologią. Młodszy z nich, Jan właśnie kończy 16 lat. Tego dnia wszystko poszło nie tak. Najpierw mama nie dawała mu spokoju, potem w domu pojawił się jej partner, a na koniec, przez przypadek, Bogdan podarł mu bluzę, jedyną pamiątkę po ojcu, który zmarł, zanim Jan przyszedł na świat. Młody elf nie miał okazji go poznać, jednak tęskni za nim. Często słucha nagrań jego głosu i skrycie marzył, aby móc porozmawiać ze swoim tatą. Jak się okazuje, tata zostawił swoim synom niezwykły prezent, jednak mogli go otworzyć dopiero, gdy obaj skończą szesnaście lat. Mama podarowała im magiczny przedmiot oraz kartkę z zaklęciem, które przywróci tatę do świata żywych na jeden dzień i jedna noc. Wydaje się to niemożliwe, a jednak tata pojawia się, ale...od pasa w dół! Dlaczego tak się stało? Bracia, wraz z tatą wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu nowego Kryształu Feniksa, aby ponownie użyć zaklęcia przed zachodem słońca? Czego dowiedzą się o sobie?"Naprzód" to niezwykła, pełna magii historia o sile braterskiej miłości, przyjaźni i zaufaniu. Nie zabraknie tu także szczypty magii i humoru. Bardzo jestem ciekawa, jak zaprezentuje się animacja na wielkim, białym ekranie. 


Książkę znajdziecie na stronie Wydawnictwa TUTAJTytuł: "Naprzód"
Autor: Bill Scollon
Wydawnictwo: EGMONT
Seria: "Kocham ten film"
Oprawa: twarda
Strony: 64
Wiek: 6+

    Za egzemplarz dziękuję
Wydawnictwu Egmont

egmont_280x280.jpg

Komentarze

  1. Lubię, kiedy w książkach dla młodych czytelników znajdziemy odwołania do ważnych wartości, jak miłość i przyjaźń. Podwójna korzyść z ich czytania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znamy ani filmu ani ksiazki, widze ze pora to zmienic

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz