PRZEDPREMIEROWO: "Guzikowa książka", Wydawnictwo Nasza Księgarnia

 "Guzikowa książka" to książeczka dla dzieci od Wydawnictwa Nasza Księgarnia, która już jutro (29.01.2020) będzie miała swoją premierę. Autorką publikacji jest Sally Nicholls. 
 Kartonikowa pozycja o zaokrąglonych rogach, uzupełniona uroczymi ilustracjami Bethan Woollvin. Kartonówka ta z pewnością zaskarbi sobie serduszka najmłodszych. To bardzo prosta, interaktywna książeczka, z niewielką ilością tekstu. To ilustracje robią tutaj całą robotę i dostarczają dziecku mnóstwo zabawy, do której mogą włączyć się dorośli. 🙂


 Książeczka spodobała się mojemu starszemu synkowi, zainteresowała również młodszego. Tekturową publikacje zabrałam również do pracy i tam przedszkolaki również były ciekawe tej książeczki, bawiły się świetnie i wielokrotnie prosiły mnie, abym usiadła z nimi na dywanie i przeczytała ją jeszcze raz. 😉 A więc czytałam i razem z dziećmi wykonywałam czynności, które trzeba wykonać po "naciśnięciu" każdego guzika. Zabawa była przednia, a i śmiechu było co nie miara!


"Guzikowa książka" jest świetnie skonstruowana. Jedna rozkładówka to jeden kolor i guzik o różnym rozmiarze i kształcie i kolorze. Bohaterami książeczki są zwierzęta, które kolejno wciskają guziki. Co się stanie, kiedy nacisną każdy z nich? Tu właśnie zaczyna się  zabawa i pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni, a na pewno wiecie, że dziecięca fantazja i pomysłowość nie znają granic. 🙂 Książeczka ta zachęca dziecko do wielu aktywności. Jest naprawdę świetna!


 Każda strona to miła niespodzianka i forma zabawy: przytulanie, klaskanie, śpiewanie, a nawet (o zgrozo!) pokazanie języka 😋. Co jeszcze może się stać wciskając kolejne guziki? Warto się o tym przekonać sięgając po tytuł "Guzikowa książka". Serdecznie polecam! 


Publikację znajdziecie na stronie Wydawnictwa Nasza Księgarnia TUTAJ

Tytuł: "Guzikowa książka"
Autor: Sally Nicholls
Ilustracje: Bethan Woollvin
Tłumaczenie: Katarzyna Piętka
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Oprawa: twarda
Strony: 28 
Przedział wiekowy: 0-6


Za egzemplarz
dziękujemy
Wydawnictwu
Nasza Księgarnia

Komentarze

 1. Takiej książeczki jeszcze nie widziałam. Świetny pomysł z tymi guzikami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna książeczka dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam już dobre opinie o tej książeczce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Książeczka bardzo przypadła nam do gustu! Czytamy ją kilka razy dziennie, mamy przy tym mnóstwo frajdy - i nigdy się naszemu Bąblowi nie nudzi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O wydaje się być ciekawa, jednak mój syn już wyrósł z takich książeczek ;(

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubimy takie książeczki, są aktywizujące i interesujące.

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka wygląda super. No, a jeszcze własną kolekcją guzików dopełnia całości i może służyć zabawie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wesoła, zabawna propozycja dla maluchów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Książeczka prezentuje się niezwykle sympatycznie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Sympatyczna :) moje córki już co prawda na nią za duże ale zapewne spodoba się 2 letniej dziewczynce która mnie często odwiedza

  OdpowiedzUsuń
 11. Prezentuje się bardzo ciekawie. Świetne są te jednokolorowe ilustracje

  OdpowiedzUsuń
 12. Interesująca książeczka muszę przyznać. Inna niż wszystkie i to jest najlepsze.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz