BLOGUJESZ? TESTUJESZ? TESTUJ PRODUKTY OD CANPOL BABIES I NAPISZ SWOJĄ OPINIĘ!

Źródło: Zdjęcia: https://canpolbabies.com/pl/blogosfera

Dziś o pewnej akcji która na pewno zaciekawi świeżo upieczone mamy oraz mamy maluszków. Canpol Babies już po raz kolejny w swojej Blogosferze, stwarza możliwość testowania swoich produktów oraz organizowania konkursów, w których można je wygrać.  Bardzo chciałabym sprawdzić inne produkty Canpol Babies i przedstawić Wam wrażenia, podzielić się opinią, a jeśli produkt okaże się zadowalający - polecić go szczególnie rodzicom. Dla nas dobro naszych dzieci jest priorytetem, dlatego stawiam na jakość produktu. 

 W obecnej edycji, mamy możliwość testowania Zestaw składający się z torby wraz z termoopakowaniem na butelkę Zestaw bardzo atrakcyjny i niezwykle kuszący! Idealnie sprawdzi się na spacerze, jak i rodzinnym wyjeździe z maluszkiem. 😊

Mam nadzieję, że z małym Nikosiem, uda nam się go przetestować 😉

Jeśli również jesteście blogujących rodzicem, lubicie testować produkty,  organizować swoim czytelnikom konkursy, Was także zachęcam do udziału w projekcie. Może wśród Was jest mama, która spodziewa się maleństwa lub która tak jak ja już się nim cieszy? Może chciałybyście opisać swoje wrażenia po testowaniu produktów? 

Jeśli tak, w takim razie wystarczy, że wejdziecie na stronę  Canpol Babies i w zakładce BLOGOSFERA, zarejestrujecie się i wypełnicie formularz zgłoszeniowy. Potem wystarczy już tylko czekać. Kto wie, może akurat to Wy będziecie testować kolejny produkt i podzielicie się swoją opinią? Ja już się zgłosiłam i czekam 😊
 
 Na stronie dowiedzie się wszelkich potrzebnych informacji. Napiszę jeszcze, że na testowanie produktu i napisanie recenzji, macie 30 dni. Myślę, że to dużo czasu i spokojnie uda się dokonać testu produktu i wyrobić własną opinię na jego temat. 😊 Zapraszam Was i zachęcam do podania informacji dalej.

Komentarze

 1. Torba wygląda bardzo solidnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta marka ma już tyle lat i widzę, że coraz szerszy i lepszy asortyment.

  OdpowiedzUsuń
 3. Canpol to moja ulubiona marka art. dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna akcja i świetne produkty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Torba podoba mi się od kiedy pojawiła się na rynku, więc zgłoszę się i spróbuję swoich szans :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna akcja, bardzo lubię tę markę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajna kolorystyka tej torby :) myślę, że możliwość testowania różnych akcesorii dla dzieci i mam jest fajnym rozwiązaniem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nigdy nie udało mi się testować w blogosferze :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaki piękny ten komplet, aż chce się go mieć!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wyglądają solidnie, a tego są bardzo ładne!

  OdpowiedzUsuń
 11. Kiedyś już o tym czytałam, fajna opcja i fajne gadżety.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz