MAGICZNE OGRODY PO RAZ DRUGI - RODZINNY PARK ROZRYWKI W JANOWCU k. KAZIMIERZA DOLNEGO- NASZA MAJOWA WYCIECZKA Po raz kolejny wybraliśmy się do Magicznych Ogrodów. Pierwszym razem pojechaliśmy tam w lipcu ubiegłego roku. Tym razem nasz wyjazd zaplanowaliśmy na maj, od razu po trzecich urodzinach Antosia. To był taki prezent od nas dla nas wszystkich. Na rodzinną wycieczkę pojechała z nami Julka, najmłodsza siostra mojego męża i ciocia Antosia. Jak wiecie (a może i nie 😉), spodziewamy się drugiego dziecka. Czułam się jednak bardzo dobrze, więc prawie dwugodzinna podróż w jedną stronę, specjalnie mnie nie zmęczyła. Żałowałam tylko, że już na miejscu, nie mogłam poskakać sobie na trampolinie, jak wtedy, kiedy byliśmy tu poprzednim razem. 😉

 Cieszę się, że pogoda w miarę nam dopisała i że nie było tłumów. 😉 Nie będę przedłużała tylko podzielę się z Wami naszą fotorelacją z tego bajkowego miejsca. Magiczne Ogrody to wspaniałe miejsce nie tylko dla rodzin, ale także dla wycieczek szkolnych. Z pewnością każdy znajdzie ciekawą atrakcję, która sprosta jego potrzebom. Poprzedni wpis z naszą wycieczką znajdziecie TUTAJ. Znajdziecie tam wiele informacji oraz zupełnie inne zdjęcia. Nie będę ich tutaj powielać tylko od razu przejdę do meritum, a więc do naszych zdjęć, na których zamieściłam atrakcje, które czekają na zwiedzających Magiczne Ogrody. Zapraszam na naszą fotorelację! 😊


Ps. Zdjęcia są MOJĄ własnością, dlatego NIE WYRAŻAM zgody na ich kopiowanie i powielanie!
 


 
 


 
 Koniecznie dajcie znać czy znacie to miejsce, czy mieliście już okazję je odwiedzić, a może planujecie wypad do Magicznych Ogrodów?  

Zapraszam na filmik, w którym możecie zobaczyć, jakie atrakcje czekają na Was i Wasze pociechy:

Komentarze

 1. Pięknie zaprezentowała.
  Miło było zobaczyć na Twoich zdjęciach te przestrzenie i ta niesamowita pustkę, bo my jak byliśmy, to tłumy były tak wielkie, że nie dało się wszystkiego ,,zaliczyć"

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe miejsce na rodzinny wypada, zabawa na świeżym powietrzu, radość obcowania w plenerze, dla dzieci i dla dorosłych. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Alez genialna zabawa! Sama bym z przyjemnością się tan wybrala!

  OdpowiedzUsuń
 4. Magiczne Ogrody to już sama nazwa kojarzy się przyjemnie, a dla dzieci to duża atrakcja :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz