"Szklany dom", Eve Chase - RECENZJA

"STRAŻAK SAM" oraz "KUBUŚ I PRZYJACIELE" czyli wyjątkowe czasopisma dla dzieci!

Dziś chcę Wam pokazać dwa czasopisma, których wydawcą jest Egmont i które ostatnio zawitały u nas. Są to "Strażak Sam" oraz "Kubuś i Przyjaciele" - idealne gazetki dla przedszkolaka. Bardzo kolorowe, z mnóstwem atrakcji. Sam jest jednym z ulubionych bajkowych bohaterów mojego synka (ma ich trochę :-) ). Natomiast ja jestem miłośniczką msia o małym rozumku, uwielbiam tę bajkę!Tym, co zachwyciło Tośka, to oczywiście zabawki, które do gazetek były dołączone jako prezent. Wcale mnie nie zdziwiło, gdy sięgnął od razu po gazetkę ze strażakiem z Pontypandy.  Od razu ją rozpakowałam, a Antoś pochwycił Jupitera (dla niewtajemniczonych, tak nazywa się wóz strażacki Sama) i zabrał się do zabawy. Później sięgnął po gazetki prosząc mnie, abym mu je przeczytała.

 Na końcu czasopisma znajdziemy konkurs, w którym do wygrania jest wiele wspaniałych nagród. W sam raz dla fanów straży pożarnej.


JUPITER


Natomiast w "Kubusiu" mamy aż dwa prezenty: gitarę oraz dmuchaną żaglówkę. Oczywiście koncert gitarowy już był, zabawę żaglówką w wannie też już mamy zaliczoną! :)

Obie gazetki są bardzo ciekawe. W środku znajdziemy mnóstwo fajnych zadań, rebusów, labiryntów i zagadek. Znajdziemy też kolorowanki, coś do liczenia i wiele ciekawych informacji.

W "Kubusiu" w środku znajdziemy plakat, kilka krótkich opowiadań, pomysł na kreatywną zabawkę z opakowania po jajkach i wiele, wiele innych atrakcji.  
Cena obu czasopism jest również przystępna. Zapłacimy za każdą niecałe 10 zł. Myślę, że zdecyduję się na zakup tych gazetek. Może nie co miesiąc, jednak bohaterowie ulubionych bajek na pewno będą u nas częściej gościć :) Polecamy! :)


Komentarze

 1. Cena nie wysoka, a dla dziecka to sama przyjemność:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym bardziej, że zawsze są jakieś ciekawe dodatki :)

   Usuń
 2. Moim zdaniem bardzo fajnie opisany problem. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz