WSPÓŁPRACA

Witam w naszych skromnych progach! :)
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z blogiem mamatosiaczka, zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość wysłaną na maila: mamatosiaczka@onet.pl 
lub poprzez wysłanie wiadomości poprzez naszego
 FP :)
Chętnie podejmę współpracę z wydawnictwami książek oraz gier dla dzieci i dorosłych, firmami produkującymi ubranka oraz zabawki dla dzieci, firmami i osobami zajmującymi się Hand made oraz produktami do wykonywania rękodzieła.

Przykładowe formy współpracy to:

-recenzje książek, gier, jak i innych produktów, np. zabawek, papierów do scrapbookingu itp,
- test i opis danego produktu na swoim blogu z dołączonymi zdjęciami,
- wpis sponsorowany,
- baner produktu

Zastrzegam sobie prawo do ostatecznej decyzji współpracy z danym wydawnictwem, firmą czy podmiotem gospodarczym. Recenzje, które piszę są subiektywne, dlatego polecam dany produkt tylko wtedy, gdy naprawdę mi się spodoba. Ważna jest dla mnie wiarygodność oraz szczerość w ocenie.

Jeśli masz pytania - napisz 

:) 

UWAGA!!!

Wysyłając wiadomość poprzez e-mail oświadczasz, że dobrowolnie przekazujesz swoje dane (imię, e-mail) w celu zapytania. Będą one wyłącznie wykorzystane w celu odpowiedzi na kontakt. Ze swojej strony zapewniam,  że te dane będą chronione w należyty sposób i dołożę starań, by nie trafiły one w ręce osób niepowołanych. Podane dane imię, nazwisko czy e-mail, nie będą również przekazywane, odsprzedawane ani wykorzystywane w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. Nie będę ich też nigdzie gromadzić i po zakończeniu naszej korespondencji, wiadomości zostaną przeze mnie wykasowane. W trakcie trwania korespondencji w każdej chwili możesz mnie o to poprosić, co też niezwłocznie uczynię. Blog i poczta e-mail mają aktywny certyfikat SSL, logo oraz hasło. Komputer również chroniony jest hasłem.


Zaufali nam już :

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"JAK UPOLOWAĆ PISARZA?", SALLY FRANSON - Recenzja premierowa!

  Tytuł: " Jak upolować pisarza"? Autor: Sally Franson Wydawnictwo : ZNAK LITERA NOVA Gatunek: powieść o...