O MNIE   
 Kreatywna mama chłopca, uwielbiająca pracę i zabawę z dziećmi (jestem pedagogiem z wykształcenia), dekoracje plastyczne i rękodzieło. Pożeraczka książek o różnej tematyce. No... prawie różnej. Nie sięgam po horrory. Brr.... ale kryminały mogą być :-). Mama kochająca gotowanie, mająca lekkiego bzika na punkcie fitnessu.  Mam nadzieję, że mój blog przypadnie Wam do gustu i że odnajdziecie tu coś dla siebie i swoich pociech!  Postaram się prowadzić go systematycznie. Nowe posty na moim blogu będą się pojawiały przynajmniej 3-4 razy w tygodniu, a może i częściej, gdy znajdę chwilę :-) Zapraszam serdecznie!!! :)

Mój blog to kopalnia pomysłów na ciekawy i kreatywny sposób spędzania czasu z dziećmi. Podzielę się z Wami moimi pomysłami. Będzie dużo projektów plastycznych, mnóstwo ciekawych książek dla dzieci, ale i dla nas - mam, a także coś na ząbek, pomysły na zabawy, trochę porad :)

Zapraszam również do polubienia mojej strony facebookowej, z której szybciej dowiecie się o moich nowych wpisach i będziecie na bieżąco ---->  KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"JAK UPOLOWAĆ PISARZA?", SALLY FRANSON - Recenzja premierowa!

  Tytuł: " Jak upolować pisarza"? Autor: Sally Franson Wydawnictwo : ZNAK LITERA NOVA Gatunek: powieść o...